Парламентарни избори 2021! Пълни листи на всички партии и коалиции в Благоевградска област

08 март 2021 | 11:11
0 коментара
Парламентарни избори 2021! Пълни листи на всички партии и коалиции в Благоевградска област

1 ПП „ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ“

Ангел Чавдаров Джамбазки
Стоян Радков Божинов
Иван Йорданов Стоянов
Иван Кръстев Чолаков

Александър Христов Заимов
Калин Костадинов Грънчаров
Любомира Георгиева Дончева
Асен Иванов Крайнов
Андрей Тодоров Янакиев
Стефан Василев Шербетов
Константин Иванов Стаев
Иван Христов Талев
Станимир Драгомиров Радулов
Кирил Костадинов Чонгов
Мариана Ангелова Пашова
Христо Ставров Филатов
Георги Борисов Фильов
Светослава Петрова Китанова
Георги Борисов Миталов

2 КП „НИЕ, ГРАЖДАНИТЕ“

Венцислав Наков Наков
Огнян Иванов Бързаков

3 ПП „БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ „НОВА ДЕМОКРАЦИЯ“
Йордан Стоянов Манасиев
Илия Любенов Юсев
Александър Веселинов Новаков
Ивайло Симеонов Симеонов

4 КП „БСП за БЪЛГАРИЯ“
Георги Георгиев Михайлов
Емил Славчов Колевичин
Младен Стоименов Тимчев
Светлана Стефанова Шаренкова
Богдан Емилов Боцев
Любен Илиев Милев
Максим Анри Илиев
Ина Божикова Бойчева
Димитър Георгиев Юнчов
Александър Борисов Сливков
Милко Щилянов Сиркьов
Валери Крумов Миленков
Исмет Кязимов Ходжов
Георги Иванов Мишев
Владимир Иванов Баряков
Пламен Спасов Ботев
Лъчезар Емилов Кобуров
Венцислав Илиев Шунгаров
Кирил Пецев Пецев
Славчо Иванов Попов
Костадин Красимиров Харисков

5 ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ“
Цончо Томов Ганев
Цвета Валентинова Рангелова
Александър Сотиров Стойков
Николай Димитров Янчев
Благовест Благоев Георгиев
Илия Вълчев Джагълов
Иван Тодоров Самоковарев
Станислав Антонов Янев
Георги Пламенов Драчев
Благородна Димитрова

6 ПП „АБВ (Алтернатива за българско възраждане)“
Владимир Красимиров Елезов
Александър Димитров Дурчов
Захари Симеонов Стоилов
Стоян Атанасов Димитров
Георги Асенов Костов
Кадри Мехмедов Алендаров
Спасимир Стоянов Тренчев
Мустафа Мехмед Кьос
Файк Летифов Будев
Костадинка Росенова Григорова
Йорданка Бориславова Борисова
Гюлзет Ресилов Фърговски
Димитър Иванов Грънчаров

7 ПП „АТАКА“

Димитър Кирилов Байрактаров
Павел Георгиев Петелов
Димитър Костадинов Шейтанов
Сабина Алекова Денева
Георги Любенов Попов
Нина Борисова Пулева

8 ПП „КОНСЕРВАТИВНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА“ /ПП „КОД“/

Ангел Атанасов Георгиев
Димо Пенчев Димов
Радостин Белчев Савов

9 ПП „ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ“

Халил Реджепов Летифов
Йордан Кирилов Цонев
Елхан Мехмедов Кълков
Ибраим Ибраимов Зайденов
Джалил Селим Бошнак
Здравко Славиев Дренчев
Осман Османов Мисирков
Сайфедин Мехмед Джурин
Фатима Исмаил Йълдъс
Ивайло Иванов Червилов
Ахмед Ахмед Гогунч
Хюсни Сабитов Имамов
Светослав Алексиев Чавдаров
Мартин Бранимиров Каписъски
Саид Мохарем Иброш
Зелха Хюсеин Караасан
Асан Рушанов Топов

10 ПП „БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ“

Йордан Йорданов Христов
Стоян Йорданов Великов
Младен Асенов Таиров
Мария Георгиева Василева
Величка Кръстева Великова
Петранка Крумова Еленкова
Гроздан Любомиров Докузов
Райна Димитрова Златкова


11 КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“

Атанас Петров Атанасов
Иван Йорданов Димитров
Мария Михайлова Георгиева
Наталия Петрова Димитрова-Попова
Мустафа Мустафа Емин
Борис Богданов Джолев
Георги Викторов Мавродиев
Владимир Славев Миленков
Василиса Павлова Валеова
Владимир Евгениен Милушев
Димитър Захариев Нешев
Борислав Георгиев Смилков
Владислав Димитров Христов
Никола Илиев Тафров

12 ПП „Възраждане на Отечеството“

Антон Георгиев Сираков
Ибрахим Адем Молла
Владимир Николов Живков
Васил Георгиев Костов
Димка Василева Попстоянова
Любен Николов Апостолов

13 КП „ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА“

Трендафил Атанасов Митев
Радослав Йорданов Радославов
Кирил Александров Ананиев
Николай Борисов Къркеланов
Жулиета Николова Тасева
Димитър Георгиев Мутафчиев
Стефан Василев Попов
Кристина Валентинова Иванова
Станислава Сашева Дочева

14 ПП „БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ – БНО“

Константин Георгиев Качулев
Илия Здравков Вачев
Александър Пламенов Стамболийски
Марин Георгиев Липушлиев
Александър Иванов Атанасов
Сергей Самуилов Димитров
Иван Златков Душков
Васил Николов Каламски
Иван Красимиров Стоилов
Марин Христов Христев
Мартин Христов Банков

15 ПП „НАЦИЯ“

Антон Костов Дабевски

16 ПП „МИР“

Антоанета Антонова Баракова
Атанас Христов Цирков
Милена Георгиева Вацова
Марян Иванов Биков
Антон Георгиев Манчев
Антоанета Филипова Чамишка
Мария Томова Гогова
Иво Танчев Ташев

17 КП ГРАЖДАНИ ОТ ПРОТЕСТА

Иван Герасимов Петрински
Бойчо Кирилов Теофилов
Александър Стоянов Стоянов

18 КП „ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!“

Димитър Делчев
Валери Смиленов
Д-р Вангел Арабаджиев
Д-р Мария Радойкова
Илиан Ушев
Кирил Атанасов
Александър Петрелийски
Емил Дерменджиев
Георги Япов
Костадин Султов
Александър Боцев
Иво Стоянов
Никола Шарков
Траян Господинов
Маргарита Герова
Никола Вапцаров

19 ПП „Глас Народен“
Иван Красимиров Михайлов

20 ПП „Движение на непартийните кандидати“

Огнян Борисов Боюклиев
Димитър Георгиев Димитров
Костадин Недев Господинов

21 ПП „РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ“

Цветан Генчев Цветанов
Атанас Станкев Камбитов
Кирил Андонов Котев
Георги Иванов Икономов
Димитър Иванов Кондев
Гичка Захариева Нушев
Даниела Юриева Пидев
Василка Христова Колчева
Десислава Пламенова Теохарова
Александър Георгиев Марков
Даниела Красимирова Велинова
Милена Иванова Донева
Елена Георгиева Стойчева
Радослав Георгиев Попов
Симона Юриева Георгиева-Митова
Георги Атанасов Жежев
Десислава Любенова Цветкова
Радослава Георгиева Боинска
Иван Димитров Попов
Христо Петров Шумаров
Ивайло Любомиров Бузов
Гергана Иванова Грозданова

22 ПП „ПРАВОТО“
Христо Василев Патев
Станой Христов Янкулов

23 ПП „Благоденствие-Обединение-Градивност“

Радослав Горанов Гацев
Михаил Иванов Иванов

24 КП „ПАТРИОТИЧНА КОАЛИЦИЯ – ВОЛЯ И НФСБ“

Елена Владимирова Ангелинина
Георги Иванов Шопов
Красимир Георгиев Шопов
Росен Йорданов Георгиев
Ангел Николов Ангелов
Никола Христов Мировалиев
Светослав Еленков Василев
Павлин Данков Пенков
Кристиян Великов Бахчеванов
Ангел Костадинов Белчев
Елена Стоянова Венева
Надя Николова Костова
Елена Костадинова Велковска
Мартин Стефанов Илиев
Иван Василев Терзийски
Красимир Стоянов Янев
Мария Иванова Агова
Михаил Любомиров Дражев
Лимонка Илиева Поппетрова
Гергана Борисова Алексиева
Трифон Константинов Маринов
Илия Ангелов Малкочев

25 ПП „Партия на ЗЕЛЕНИТЕ“

Емил Димитров Грозданов
Георги Атанасов Вакъвчиев
Валентин Стойчев Текелов
Минчо Иванов Ковачев
Върбан Маринов Вутов

26 ПП „ОБЩЕСТВО ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ“

Аглика Георгиева Гайдарова
Александра Стефанова Минчева

27 ПП „БЪЛГАРСКИ СЪЮЗ ЗА ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ“

Ваня Стефанова Колева
Спас Николов Рачев
Елена Петрова Породинска
Георги Ангелов Кацунов
Валентин Борисов Митов

28 КП ГЕРБ – СДС

Росен Димитров Желязков
Ивайло Александров Златанов
Георги Запрев Динев
Емил Серафимов Тончев
Александър Иванов Мацурев
Стоян Костадинов Стоев
Борислав Райчов Миланов
Илиан Кирилов Георгиев
Никола Любенов Джингаров
Денис Хюсеинов Шенгов
Николай Бисеров Михайлов
Димитър Николов Чолев
Теодор Георгиев Тошев
Димитър Лазаров Урдев
Наташа Атанасова Стоянова
Йордан Георгиев Андонов
Георги Иванов Матеев
Никол Янкова Тимева-Митрева
Александър Николаев Петков
Николая Валентинова Илиева
Иванка Георгиева Кехайова
Стефан Апостолов Апостолов

29 ПП „ИМА ТАКЪВ НАРОД“

Илко Стоянов Стоянов
Георги Захаринин Попов
Христо Валериев Гушков
Анита Петрова Коцелова
Янко Кирилов Богоев
Гълъбица Николова Спахиева-Мачкова
Мария Любенова Чобанова
Атанас Дафинов Дафинов
Станислав Иванов Богдански
Димитрина Иванова Николова
Фикрет Алилов Гегов
Марина Стойчева Харизанова
Красимир Пенев Алексиев
Пламен Росенов Качаков
Иванка Василева Асенова

30 ПП „ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ“
Смиляна Георгиева Илиева-Тричкова
Георги Крумов Бачев
Виолета Георгиева Чакова
Анна Иванова Тричкова

НЕЗАВИСИМ КАНДИДАТ

Пламен Владимиров Масарлиев


Добавете Вашия коментар!